fbpx

NAŠE SLUŽBY PRO VÁS

Prodáme, pronajmeme Vaši nemovitost, vyhledáme nemovitost dle Vašeho přání, zpracujeme tržní odhad, poskytneme hypoteční a daňové poradenství, zajistíme znalecký posudek, technickou Inspekci nemovitostí, průkaz energetické náročnosti budov, zajistíme špičkové právní služby, zpracujeme přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí, vyřešíme případné exekuce či rychlý odkup Vaší nemovitosti. Využijte výhody bezplatné, nezávazné konzultace v příjemném prostředí naší kanceláře ve Frýdku-Místku na ulici 17. Listopadu 2262.

POMOC S PRODEJEM BYTU I DOMU

Oslovíme bonitní klienty, vybereme kupce, vyjednáme vysokou prodejní cenu

Více informací →

PROFESIONÁLNÍ HOME STAGING

Přetvoříme váš domov v místo, které vzbudí emoce a zájem kupujících

Více informací →

ODHAD HODNOTY NEMOVITOSTI

Nastavíme cenu, která přiláká zájemce a se kterou neproděláte

Více informací →

MARKETING A PROPAGACE

Vypracujeme marketingovou strategii, během dvou měsíců nemovitost prodáme

Více informací →

POMOC S PRODEJEM

Provedeme vás celým procesem prodeje nemovitosti, každý krok dopodrobna vysvětlíme – klient je pro nás partnerem, který má kdykoli právo veta.

Pomůžeme vám najít správný směr, vyvedeme vás ze slepých uliček – nebo se o vše postaráme sámi. Nemovitost připravíme i odprezentujeme, obstaráme komunikaci a vyjednávání se zájemci.

Zařídíme jednání s úřady, přípravu právních dokumentů a třeba i předání klíčů novému majiteli.

PROFESIONÁLNÍ
HOME STAGING

Předpokladem úspěšného prodeje jsou snímky krásné, vzdušné nemovitosti. Že takovou nemáte? Žádný problém – stačí provést home staging a váš byt nebo dům prokoukne.

Home staging provede prověřená společnost, se kterou léta spolupracujeme. Stačí pevná ruka interiérového designéra a váš domov se za jediné odpoledne promění k nepoznání. A především – jeho hodnota stoupne až o pětinu!

ODHAD NEMOVITOSTI

Určit hodnotu nemovitosti není vůbec snadné. Cena vašeho bytu či domu se totiž řídí tržními mechanismy, lokalitou, ve které se nachází, a mnoha dalšími proměnnými.

S příliš nízkou cenou přijdete o stovky tisíc, příliš vysoká zase zájemce odradí.

S odhadem hodnoty máme bohaté zkušenosti – vedle letité praxe nám pomáhají i specializované databáze. Díky tomu umíme nastavit takovou cenovku, která vaši nemovitost prodá!

MARKETING NEMOVITOSTI

Jak sestavit inzerát, který zaujme? Jak jej propagovat? A jak využít k prodeji nemovitosti sociální sítě a cílenou reklamu?

Nedají vám podobné otázky spát? Přenechte prodejní marketing domu nebo bytu nám a věnujte se své rodině nebo zálibám.

Dohlédneme na zveřejnění inzerátu na správných realitních serverech, zacílením oslovíme přesně ty zájemce, kteří se poohlížejí po nemovitosti ve vaší lokalitě.