fbpx

Zavolejte nám na 604 694 894

nebo napište!

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

TELEFON

+420 604 694 894

E-MAIL

erafair@era-reality.cz

FACEBOOK

eratým

ADRESA

17. listopadu 2262, 73802 Frýdek Místek

NÁŠ TÝM

Martin Kozuch

majitel kanceláře ERA Fair

Tel: (+420) 723 684 886 , E-mail: martin.kozuch@era-reality.cz

Realitní kancelář ERA FAIR jsem založil s cílem vrátit makléřskou profesi na profesionální úroveň a poskytnout tak všem klientům možnost seriózních, férových a komplexních služeb v maximální kvalitě za přiměřené finance. Chci tak zúročit své více než 15-ti leté zkušenosti z oblasti obchodu a služeb. Za tímto účelem jsem se spojil s celosvětovou sítí realitních kanceláří ERA Reality a chci se spolu se svými kolegy podílet na jejím dalším rozvoji.

Moje jednání i přístup je vždy založen na úctě a respektu. Mým cílem je především spokojený klient, který se k nám v budoucnu bude vracet a doporučovat dále naše služby.

Silvie Mikesková

realitní makléř ERA Fair

Tel: (+420) 777 123 142 , E-mail: silvie.mikeskova@era-reality.cz

Jmenuji se Silvie Mikesková a pracuji jako realitní makléřka pro ERA Fair ve Frýdku – Místku.

K profesi realitní makléřky mě přivedla moje zkušenost s prodejem vlastní nemovitosti. Sama jsem se za život mnohokrát stěhovala a tak vím, že prodej nemovitosti je dosti náročný a v mnoha případech i komplikovaný proces. Realitní makléř je člověk, který ví co přesně udělat, aby prodej nemovitosti proběhl úspěšně. Baví mě nemovitosti prodávat, je to práce různorodá, každý den je jiný a mě na ní nesmírně těší poznávat nové lidi, se kterými bych se v jiné profesi vůbec nepotkala. A opravdu jsem se za tu dobu setkala se spoustou úžasných lidí, s některými jsme navázali i přátelství a se všemi svými klienty se snažím být i nadále v kontaktu. Velmi si vážím důvěry svých klientů.

Více

Ing. Radim Sojka

realitní makléř ERA Fair

Tel: (+420) 734 853 452 , E-mail: radim.sojka@era-reality.cz

Vážení majitelé a pronajímatelé nemovitostí, vážení investoři, jmenuji se Radim Sojka a obchodu s nemovitostmi se věnuji 1. rokem. Pracuji v realitní kanceláří ERA ®  Fair. Jsem sice v tomto oboru nováčkem, ale již z minulé práce vím, že největší potěšení pro prodejce je spokojený klient. Jako každý člověk, který se učí novým věcem vím, že vše chce svůj čas. Protože již z minula jsem nastaven na službu klientům a jejich spokojenost, věřím, že i v této oblasti lze dosahovat úspěchů. Hlavním úspěchem je samozřejmě spokojený klient. A aby tak bylo, nabízím své služby nikoli v kvantitě, ale především kvalitě, což je také ústředním mottem ERY, jedné z největších světových realitních kanceláří.

Více

Ing. Michaela Virágová

realitní makléř ERA Fair

Tel: (+420) 702 023 330 , E-mail: michaela.viragova@era-reality.cz

Dovolte mi, abych se představila.

Jmenuji se Michaela Virágová a jsem makléřkou v kanceláři ERA Fair. V rámci mé práce upřednostňuji  zejména  férové jednání, čestnost, spolehlivost a kvalifikované poradenství. Mým cílem je spokojený klient.

Uvědomuji si, že nákup či prodej nemovitosti je pro každého člověka jedním z nejdůležitějších životních rozhodnutí. A je dobré v této situaci najít spolehlivého partnera. Proto jsem tady – abych Vám poradila, udělala za Vás odbornou práci a ušetřila Vám starosti, peníze i čas, který můžete věnovat své rodině, přátelům či koníčkům… Samozřejmostí je osobní přístup ke každému z Vás.

Moc se těším na spolupráci!

Erika Kociánová

realitní makléř ERA Fair

Tel: (+420) 734 853 453 , E-mail: erika.kocianova@era-reality.cz

„Spousta lidí touží po věcech, ale nemají sílu ani disciplínu k jejich dosažení. Věřím, že když si  za něcím plně jdete, vždy to získáte.“   Sophia Loren…

Toužíte po vysněném bydlení?  Pak jste tady správně a já Vás co nejsrdečněji vítám na našich stránkách.

Jmenuji se Erika Kociánová a práce realitní makléřky je pro mě nejen naplňující, ale také určitou výzvou, jak změnit negativní pohled společnosti na realitní makléře.

Svět realit je plný nekalých praktik a pochybných makléřů, pro které je mravní kodex velkou neznámou. Já Vám společně s ERA  ukážu, že to jde i jinak.

Chápu, že koupě či prodej nemovitosti je často stresující a náročnou záležitostí, a proto Vás tímto procesem velmi ráda provedu  až do zdárného konce, aby jste odcházeli s úsměvem na tváři, protože spokojenost našich klientů je prvořadá.

Nabízím Vám profesionální a lidský přístup, špičkové služby, kompletní právní servis, pravidelnou komunikaci a v neposlední řadě také psychickou podporu. Budu Vašim poradcem a pomohu Vám zrealizovat Vaše představy o vysněném bydlení.

manager kanceláře ERA Fair

Tel: (+420) 604 694 894 , E-mail: martina.blablova@era-reality.cz

  • „Poctivost“,
  • „Pracovitost“,
  • „Pokora“.

Tři vlastnosti, které mě vystihují…

 …Proto jsem se rozhodla spolupracovat s realitní kanceláři ERA FAIR.

Předchozí třinácti leté nabyté profesní zkušenosti z oblasti pojišťovnictví a financí jsem se rozhodla dále zúročit a rozvíjet právě v oblasti realitní…Ekonomiku, bankovnictví, pojišťovnictví, právo a obchod jsem vystudovala a teoretické znalosti uplatnila v bohaté praxi. Mění se doba – mění se lidi. Naše hodnoty však přetrvávají.

„Klidná realitní kancelář do neklidné doby“? ERA FAIR. Důvěra se vyplácí.  Zavolejte, napište či se přijďte osobně přesvědčit.

Velice se těšíme na vyrovnanou a férovou spolupráci!